Carrousel leden

Staten van Curaçao

logo
Zoeken
U bent hier: Home / Carrousel leden

Carrousel leden

Ing. William W. Millerson, Presidente

Ing. William W. Millerson

Frakshon: Partido Alternativa Real (PAR)
E-mail: william.millerson@parlamento.cw

Jaime L. Córdoba

Jaime Córdoba

Frakshon: Pueblo Soberano (PS)
E-mail: jaime.cordoba@parlamento.cw

drs. Marilyn C. Moses

dr. Marilyn C. Moses

Frakshon: Movementu Progresivo
E-mail: marilyn.moses@parlamento.cw

Gilmar S. Pisas

Gilmar S. Pisas

Frakshon: Movementu Futuro Kòrsou (MFK)
E- mail: gilmar.pisas@parlamento.cw

Jacinta V.A. Scoop-Constancia

Jacinta V.A. Scoop-Constancia

Frakshon: Movementu Futuro Kòrsou (MFK)
E-mail: jacinta.scoop-constancia@parlamento.cw

Miro A. dos Santos

Miro dos Santos

Frakshon: Kòrsou di Nos Tur
Email: miro.dossantos@parlamento.cw

Meindert N.J. Rojer

Meindert N.J. Rojer

Frakshon: Kòrsou di Nos Tur
Email: meindert.rojer@parlamento.cw

Gisélle M. Mc. William, Visepresidente

Gisélle M. Mc. William

Frakshon: Partido MAN (MAN)
E-mail: giselle.mcwilliam@parlamento.cw

Elsa M.A. Rozendal

Elsa M.A. Rozendal

Frakshon: Partido MAN (MAN)
E-mail: elsa.rozendal@parlamento.cw

Yaël L.E. Plet

Yaël L.E. Plet

Frakshon: Partido MAN (MAN)
E-mail: yael.plet@parlamento.cw

Stephen C.A. Walroud

Stephen C.A. Walroud

Frakshon: Partido Alternativa Real (PAR)
E-mail: stephen.walroud@parlamento.cw

Curtley S. Obispo

Curtley S. Obispo

Frakshon: Partido Alternativa Real (PAR)
E-mail: curtley.obispo@parlamento.cw

Ana-Maria V. Pauletta

Ana-Maria V. Pauletta

Frakshon: Partido Alternativa Real (PAR)
E-mail: ana-maria.pauletta@parlamento.cw

Jeser El Ayoubi

Jeser El Ayoubi

Frakshon: Partido Alternativa Real (PAR)
E-mail: jeser.elayoubi@parlamento.cw

Gisette G. Seferina, MS.

Gisette G. Seferina, MS.

Frakshon: Partido Alternativa Real (PAR)
E-mail: gisette.seferina@parlamento.cw

Eugène G. Cleopa

Eugène G. Cleopa

Frakshon: Partido MAN (MAN)
E-mail: eugene.cleopa@parlamento.cw

Gilbert J.A. Doran

Gilbert J.A. Doran

Frakshon: Movementu Futuro Kòrsou (MFK)
E- mail: gilbert.doran@parlamento.cw

Wimbert E.D. Hato

Wimbert E.D. Hato

Frakshon: Partido MAN (MAN)
E-mail: wimbert.hato@parlamento.cw

Rennox F. Calmes

Rennox F. Calmes

Frakshon: Partido Inovashon Nashonal (PIN)
E-mail: rennox.calmes@parlamento.cw 

ing. Charles F. Cooper, Msc

ing. Charles F. Cooper, Msc

Frakshon: Movementu Futuro Kòrsou (MFK)
E-mail: charles.cooper@parlamento.cw

Papierloos vergaderen

Download RaadDigitaal

Archief

Archief Webcast